Регламент
  • Реєстрація

  

ПОЛОЖЕННЯ

ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА

СЕЗОНУ 2016-2017 РР.

І. Мета та завдання

1.1. Розвиток і популяризація  аматорського баскетболу на Івано-Франківщині.

1.2. Залучення широких верств населення області до систематичних занять баскетболом.

1.3. Підвищення майстерності баскетболістів.

1.4. Підготовка команд і гравців для участі в офіційних змаганнях Івано-Франківщини, України та міжнародних змаганнях.

ІІ. Термін  та система проведення

2.1. Термін  проведення – вересень-квітень та згідно з календарем ігор, який буде складений після офіційного жеребкування.

2.2. Змагання проходять у два етапи: регулярний чемпіонат у два кола, плей-офф – 8  кращих команд розігрують призові місця.

2.3. У чвертьфіналі кожна пара грає по два матчі. Переможець визначається по різниці очок в цих зустрічах.

2.4. У «Фіналі чотирьох» переможець визначається в одній грі.

ІІІ. Керівництво та відповідальність за проведення змагань

3.1. Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює Федерація баскетболу Івано-Франківської області та Федерація баскетболу міста.

3.2. Безпосереднє проведення змагань покладається на обласну Колегію Суддів та Директорат Відкритого Чемпіонату Івано-Франківська (ВЧІФ), затверджений Федерацією баскетболу Івано-Франківської області та Федерацією баскетболу міста.

3.3. Директорат Чемпіонату має право приймати рішення з оперативних питань, що не прописані в Положенні ВЧІФ, за погодження Федерації баскетболу Івано-Франківської області та Федерації баскетболу міста.

ІV. Організації, які беруть участь у змаганнях

4.1. До участі у Відкритому Чемпіонаті Івано-Франківська сезону 2016 – 2017 рр. серед чоловічих команд аматорів допускаються  команди, що подали офіційну заявку до 23 вересня 2016 року в письмовому вигляді та обов’язково сплатили 1200 грн. внеску до моменту початку змагань (до 25 вересня), решту 1300 грн. – до початку четвертого ігрового тижня (до 16 жовтня 2016 року).

4.2. У разі несплати, у прописані у пункті 4.1. терміни, команді-боржнику зараховується технічна поразка 0:20, штраф 100 грн. та вона буде знята зі змагань.

VГравці, які беруть участь у змаганнях

5.1. Участь у змаганнях можуть брати гравці будь-якої національності, які проживають, навчаються чи працюють на території України та мають підтверджуючі документи.

5.2. У підсумковій заявці на Чемпіонат можуть бути:

5.3. гравці 2000 р.н. і молодші, які беруть участь в будь-яких змаганнях, що проводяться в Україні – без обмежень;

5.4. гравці Аматорської баскетбольної ліги Івано-Франківської області (далі по тексту АБЛ) 1998 р.н. і молодші – без обмежень;

5.5. гравці 1974 р.н. і старші – без обмежень;

5.6. три баскетболісти з АБЛ 1997 р.н. і старше, які будуть вважатися гравцями цієї ліги, але не раніше моменту її офіційного старту – 14 жовтня;

5.7. дозволяється заявити 4-го та 5-го гравця АБЛ 1997 р.н. і старше, але за умови грошової компенсації – 200 та 300 грн. відповідно;

5.8. гравці Першої ліги України та Аматорської Баскетбольної ліги Західного регіону України 1999 р.н. і старше до участі у змаганнях не допускаються та будуть вважатися гравцями цих змагань із моменту їх офіційного старту;

5.9. гравці 1999 р.н. та старші з Вищої ліги України, Суперліги України та Суперліги Парі-Матч до участі категорично не допускаються, якщо вони виступали в цих змаганнях протягом останніх 5 сезонів;

5.10. гравці 1999 р.н. та старші з Вищої ліги України, Суперліги України та Суперліги Парі-Матч до участі допускаються, якщо вони виступали в цих змаганнях не менше, ніж 6 сезонів тому, але зараз там не будуть заявлені.

VІ. Заявки

6.1. Для участі в змаганнях до секретаріату ВЧІФ подається іменна заявка встановленої форми. У ній вказуються: назва команди, список гравців (максимальна кількість – 15 гравців + 2 тренери). Іменна заявка повинна бути завірена відповідними особамиякі представляють команду: тренерами та лікарем.

6.2. Разом з заявкою команди подають такі документи: загальне фото, персональне фото гравця та емблему команди на електронному носії.

6.3. Якщо іменну заявку команди оформлено неналежним чином (неповні дані, немає допуску лікаря та ін.), команду не буде допущено до участі в змаганнях. Допуск лікаря має бути обов'язково наданий по кожному гравцю до 1 листопада 2016 року.

6.4. Дозаявку на допуск та документи гравця, що не грав за команду з того чи іншого приводу, можна подати не пізніше початку фінальної частини ВЧІФ.

6.5. У перерві між І та ІІ колом дозволяється дозаявляти не більше 5 гравців.

6.6. Директорат змагань має право отримати від представника, або тренера інформацію, що стосується кожного гравця з наданням відповідних документів.

6.7Документи можна надати до секретаріату ВЧІФ до 23.09.2016 року у електронному вигляді Головному секретарю змагань Кантаровському Олександру за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">saha13@i.ua, моб.тел. 066-836-35-62Директору змагань Боронило Руслану за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">rusbor_91@ukr.net, моб.тел. 066-531-36-47.

VІІ. Визначення командних результатів

7.1. Місця команд визначаються згідно з Правилами ФІБА.

7.2. За однакової кількості очок місця в турнірній таблиці розподіляються:

а)перемоги вочнихзустрічах;

б) різницяочок в очних зустрічах; 

в) різниця закинутих і пропущених очок.

VІІІВимоги до учасників

8.1. Переноси ігор у Чемпіонаті можливі лише після повідомлення не пізніше, ніж за два календарні дні до офіційного початку власної гри і не більше, ніж два рази на коло. Командам, де 70 % і більше гравців беруть участь у ВЮБЛ, дозволяється три переноси. Остаточне рішення про перенесення гри приймає Колегія Суддів та Директорат ВЧІФ.

8.2. Якщо команда не з’явилася на гру або запізнилася більше, ніж на п’ять хвилин, то їй зараховується технічна поразка з рахунком 0:20, без нарахування будь-яких очків. У разі повторної неявки команди на гру, вона, за рішенням Директорату ВЧІФ, може бути знята з змагань. Залишок від суми заявочного внеску в цьому випадку зараховується у фонд розвитку ВЧІФ.

8.3. На кожну гру команда повинна надати секретарю технічну заявку (прізвище і номер гравця).

8.4. Головний тренер або (у разі його відсутності) капітан команди несе відповідальність за облік технічних і дискваліфікуючих фолів своїх гравців.

8.5. У випадку, коли в складі команди під час гри знаходиться гравець, який:

не заявлений для участі у змаганнях;

не заявлений на гру (не вписаний у протокол до початку гри);

виступає під іншим прізвищем;

дискваліфікований та ін.,

команді зараховується поразка «позбавленням права гри з рахунком 0:20 без нарахування очків», а команді суперниці – перемога. При повторному порушенні команда відстороняється від участі у змаганнях до рішення Директорату ВЧІФ.

8.6. Гравець, який отримав два технічні фолидискваліфікуючий фол – пропускає наступну гру. Контроль за виконанням дисциплінарних санкцій покладено на головного тренера або (у разі його відсутності) капітана команди.

8.7. Тренер, який отримав два особисті технічні фоли відсторонюється від керівництва командою під час наступної гри.

8.8. Якщо гравець, тренер або представник команди навмисно наносить ушкодження обладнанню, інвентарю, рекламним стендам тощо – він повинен відшкодувати витрати на ремонт або заміну обладнання, інакше не буде допущений до ігор.

8.9. По всім випадкам, що не зазначенні Положенням про змагання та Офіційними Правилами баскетболу, рішення приймається Колегію Суддів та Директоратом ВЧІФза погодження Федерації баскетболу Івано-Франківської області та Федерації баскетболу міста.

8.10. Ігри всіх етапів проводяться на  майданчиках, які будуть визначені Директоратом ВЧІФ.

8.11Якщо всі гравці команди не мають форми одного кольору та номеру, то вони зобов’язані грати у манішках, які їй надають організатори, незалежно від того чи це господарі, чи гості. Якщо обидва суперники мають форму одного кольору та номери, то гості мають пріоритетне право обрати, хто в якій формі буде грати.

8.12Кожна команда в іграх плей-офф має право на перегляд спірного моменту один раз за матч, але тільки в останню хвилину зустрічі.

8.13. Кожна команда може подати протест (це може зробити тільки капітан) щодо якогось окремого епізоду чи результату гри загалом, підійшовши після матчу до секретаря (не пізніше, ніж за 20 хвилин після його закінчення) і, зробивши підпис у відповідному місці в офіційному протоколі. Вартість подачі протесту еквівалентна витратам на проведення одного матчу - 250 грн.

8.14. Директорат ВЧІФ має 3 дні на прийняття рішення та надання офіційної відповіді по протесту під час регулярного чемпіонату, 60 хв. – під час плей-офф.

ІХ. Штрафи та санкції

9.1. За технічний фол гравець чи команда (капітан) отримує технічний фол та сплачує штраф 80 грн.

9.2. Дискваліфікуючий фол (у тому числі за два технічні фоли) – 160 грн.+пропуск однієї гри.

9.3. За небажання команди чи гравця залишати майданчик після отримання технічної поразки чи дискваліфікуючого фолу відповідно – 150 грн. та технічна поразка 0:20.

9.4. Дискваліфікуючий фол і грошовий штраф заорганізаціюбійки гравцем чи суддею – 1000 грн. та зняття учасників неправомірних дій до кінця змагань.

9.5. Вибігання тренера на майданчик чи будь-яка інша його спроба завадити проведенню матчу – дискваліфікуючий фол та штраф 300 грн.

9.6. Будь-якаіншаспроба зриву змагань гравцем команди, який не бере участь у матчі, але бере участь у Чемпіонаті (розминка з м'ячем чи стукання ним по підлозі під час матчу інших команд, що перешкоджає повноцінному проведенню зустрічі; вибігання на майданчик; кидання посторонніх предметів; навмисне розливання будь-якої рідини на паркет та ін.), караєтьсяспочатку штрафом у розмірі 100 грн., кожний наступний випадок – 200 грн. Можливе підняття питання про дискваліфікацію гравця до кінця Чемпіонату, якщо за це проголосують більше половини капітанів команд.

9.7. Всі борги перед організатори, які мали гравці (технічні чи дискваліфікуючі фоли) чи команди (заявочний внесок) за попередній Чемпіонат, автоматично переносяться на наступнийа вся відповідальність завжди лежить на капітані команди, який не буде допущений до змагань, поки не розрахується перед лігою.

9.8. Якщо якась команда, яка вийшла у фінал змагань або боротиметься за ІІІ місце відмовляється брати участь у матчі, то перемагає той колектив, який залишився на майданчику, а якщо знімаються дві команди, то призове місце займає колектив, який був наступним у підсумковій турнірній таблиці регулярного чемпіонату.

9.10. По порушникам пунктів 9.4., 9.5., 9.6. та 9.7. може бути підняте питання про дискваліфікацію із Чемпіонату, якщо за таке рішення проголосують більше половини представників Колегії Суддів та Директорату ВЧІФ.

9.11. Дискваліфікація гравця у ВЧІФ поширюється і на матчі АБЛ та навпаки.

Х. Нагородження

10.1. Команді-переможцю Відкритого Чемпіонату Івано-Франківська присвоюється звання "Чемпіона Відкритого Чемпіонату Івано-Франківська". Команда нагороджується перехідним кубком, медалями, дипломом та призами.

10.2. Команди, які зайняли ІІ та ІІІ місце нагороджуються медалями, дипломом та призами.

10.3. Гравці нагороджуються у наступних номінаціях: «Найкорисніший гравець ВЧІФ (MVP) регулярного чемпіонату»«Найкорисніший гравець ВЧІФ (MVP) плей-офф», «Кращий нападник», «Кращий захисник», «Кращий шостий гравець».

10.4. Буде також сформована «Краща п'ятірка ВЧІФ», де будуть представлені кращі гравці на своїх ігрових позиціях.

10.5. Судді отримують нагороду «Кращий суддя ВЧІФ».

V. Гравці, які беруть участь у змаганнях

5.1. Участь у змаганнях можуть брати гравці будь-якої національності, які проживають, навчаються чи працюють на території України та мають підтверджуючі документи.

5.2. У підсумковій заявці на Чемпіонат можуть бути:

5.3. гравці 2000 р.н. і молодші, які беруть участь в будь-яких змаганнях, що проводяться в Україні – без обмежень;

5.4. гравці Аматорської баскетбольної ліги Івано-Франківської області (далі по тексту АБЛ) 1998 р.н. і молодші – без обмежень;

5.5. гравці 1974 р.н. і старші – без обмежень;

5.6. три баскетболісти з АБЛ 1997 р.н. і старше, які будуть вважатися гравцями цієї ліги, але не раніше моменту її офіційного старту – 14 жовтня;

5.7. дозволяється заявити 4-го та 5-го гравця АБЛ 1997 р.н. і старше, але за умови відповідної компенсації, прописаної на офіційному сайті Федерації баскетболу Івано-Франківської області http://basket.if.ua/ ;

5.8. гравці Першої ліги України та Аматорської Баскетбольної ліги Західного регіону України 1999 р.н. і старше до участі у змаганнях не допускаються та будуть вважатися гравцями цих змагань із моменту їх офіційного старту;

5.9. гравці 1999 р.н. та старші з Вищої ліги України, Суперліги України та Суперліги Парі-Матч до участі категорично не допускаються, якщо вони виступали в цих змаганнях протягом останніх 5 сезонів;

5.10. гравці 1999 р.н. та старші з Вищої ліги України, Суперліги України та Суперліги Парі-Матч до участі допускаються, якщо вони виступали в цих змаганнях не менше, ніж 6 сезонів тому, але зараз там не будуть заявлені.

Партнери

Банери


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС