Регламент
  • Реєстрація

вчіфо 

РЕГЛАМЕНТ

проведення Відкритого чемпіонату Івано-Франківська

з баскетболу сезону 2017/2018 рр.

        

1.Цілі та завдання

 

1.1.Розвиток і популяризація аматорського баскетболу в Івано-Франківську.

1.2. Залучення широких верств населення до систематичних занять баскетболом та пропаганда здорового способу життя.

1.3. Підвищення майстерності баскетболістів та їх підготовка для участі в офіційних обласних та Всеукраїнських змаганнях.

2. Строки  та місце проведення

 

2.1.Змагання проводяться згідно з календарем ігор, який буде складений після подачі командних заявок та затверджений Федерацією баскетболу м. Івано-Франківськ.

2.2. Кожна команда має право двічі за одне коло перенести свою гру, якщо попередить організаторів за два дні до затвердженого початку її проведення.

2.3 Команда, яка вказана  першою в календарі ігор Відкритого чемпіонату Івано-Франківська,  є господарем і забезпечує місце проведення гри.

3. Організація та керівництво проведенням змагань

 

3.1. Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює Федерація баскетболу м. Івано-Франківськ.

3.2.Безпосереднє проведення та організація змагань покладається на Директорат Відкритого чемпіонату Івано-Франківська (далі – ВЧІФ).

3.3.Директорат ВЧІФ має право приймати рішення, які виходять за межі Регламенту змагань.

 

4. Учасники змагань

4.1. До участі у ВЧІФ допускаються команди учбових закладів, збірних команд районів, ДЮСШ, СДЮШОР, ліцеїв чи інтернатів спортивного профілю та інших дитячо-юнацьких спортивних закладів, які подали заявку до Директорату змагань до 24 листопада 2017 року включно, зробили грошовий внесок до офіційного початку змагань та виконують необхідні вимоги  щодо учасників чемпіонату.

4.2. До участі допускаються всі гравці 1999 р.н. і молодше, які грають на будь-якому рівні аматорського (Перша ліга України включно) чи професійного баскетболу України, у тому числі з інших областей.

4.3. До участі допускаються гравці 1998 р.н. і старше, які грають на будь-якому рівні аматорського баскетболу (Перша ліга України включно) чи професійного баскетболу України, у тому числі з інших областей, але за умови сплати грошового внеску за одного баскетболіста з Вищої ліги України – 5000 грн., із Суперліги України – 10000 грн.

4.4. До участі допускаються всі гравці 1977 р.н. і старше без обмежень та грошових компенсацій, незалежно від того чи заявлені вони у Першій лізі України, Вищій лізі України чи Суперлізі України.

4.5. До участі допускаються жінки без будь-яких обмежень.

4.6. Гравець із іншої області, (проживає, навчається чи працює там), із Вищої ліги України чи Суперліги України має відіграти не менше 50% від загальної кількості ігор регулярного чемпіонату, щоб мати право взяти участь у поєдинках плей-офф.

4.7. До участі у змаганнях не допускаються гравці, які не пройшли обов’язковий медичний огляд і не надали заявку з підписом лікаря, а також ті, хто не написав заяву «Про зняття відповідальності з організаторів за здоров’я та життя гравців».

4.8. До кінця першого кола кожна команда має право дозаявляти нових гравців, які ще не заявлені у ВЧІФ.

4.9. Якщо гравець уже заграний за будь-яку команду ВЧІФ, то в іншу він зможе перейти тільки у період дозаявок у перерві між першим і другим колом.

4.10. Команди, що заявляються для участі у змаганнях, автоматично визнають вимоги цього Регламенту та інших документів, що затверджені Федерацією баскетболу м. Івано-Франківськ.

5.Характер змагань

5.1. Змагання проводяться як командні для чоловіків із розподілом на два етапи.

5.2. На першому етапі команди грають два кола за системою роз’їзного календаря (один матч на своєму майданчику, один – на майданчику суперника).

5.3. На другому етапі команди, що посіли місця з 1 по 8, спочатку грають один матч 1/4 фіналу (він проводиться на майданчику команди, що посіла вище місце у турнірній таблиці за підсумками регулярного чемпіонату).

5.4. Потім переможці пар 1/4 фіналу грають між собою два матчі 1/2 фіналу (спочатку гра проводиться на майданчику команди, що посіла нище місце у турнірній таблиці за підсумками регулярного чемпіонату, а потім – на майданчику команди, що посіла вище місце), де переможець пари визначається по різниці очок у двох іграх.

5.5. Матч за 3 місце і фінал складаються з однієї гри кожен.

 

6.Програма проведення змагань

 

6.1. Строки проведення першого етапу – з 27.11.2017 р. по 22.04.2018 р.

6.2. Дата проведення другого етапу – з 25.04.2018 р. по 20.05.2018 р.

 

7. Безпека та підготовка місць проведення змагань

 

7.1. З метою забезпечення безпеки глядачів та учасників змагань спортивні змагання проводяться тільки на спортивних спорудах, прийнятних до експлуатації.

7.2. Відповідальність за технічну підготовленість і безпеку під час проведення змагань покладається на керівників організації/клубів/команд, представників організації/клубів/команд та тренерів спортсменів.

7.3. Забезпечення безпеки спортсменів при проведенні змагань покладається на організацію/клуб-господаря майданчику.

7.4. У разі невідповідності залу всім необхідним вимогам, за рішенням головного судді, якщо команда не виправляє ситуацію до 30 хвилин з моменту офіційного початку гри, то їй зараховується технічна поразка 0:20.

7.5. Якщо команда є приймаючою стороною за межами м. Івано-Франківськ, то вона має надати спеціалістів для роботи за секретарським столиком та для ведення статистики, послуги яких оплачує Федерація баскетболу м. Івано-Франківськ.

8. Умови визначення першості та нагородження переможців і призерів

 

8.1. Місця команд визначаються відповідно до «Офіційних правил баскетболу», розділ «D-Класифікація команд», що затверджені центральним органом виконавчої влади у сфері фізичної культури та спорту у встановленому порядку.

8.2. Команді, що посіла перше місце серед команд ВЧІФ, присвоюється звання «Чемпіон Відкритого чемпіонату Івано-Франківська».

8.3. Команда, що посіла І місце, нагороджується кубком та дипломом. Гравці, тренери та офіційні особи команд (не більш, ніж 18 осіб), що посіли І-ІІІ місця, нагороджуються кубками, медалями та дипломами.

8.4. Індивідуальними призами нагороджуються шість найкращих гравців ВЧІФ та найкращий суддя змагань.

 

9. Умови фінансування змагань та матеріального

забезпечення учасників

9.1. Витрати на підготовку та проведення змагань, а саме надання залу для проведення гри та лікаря бере на себе команда-господар.

9.2. Витрати на відрядження представників команд, учасників, тренерів: проїзд до місця змагань та зворотно, харчування, проживання під час змагань тощо – за рахунок команди, що бере участь.

9.3. Федерація баскетболу м. Івано-Франківська бере на себе всі інші витрати (судді, секретарський столик, ведення статистики, нагородження команд та ін.).

10. Строки та порядок подачі заявок на участь у змаганнях

10.1. Попередня заявка або лист, що підтверджує участь команди у змаганнях та  її назва подається до 24.11.2017 р. електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або повідомленням у соцмережі Facebook www.facebook.com/ruslanboron.

10.2. Іменну заявку (заявочний лист) встановленої форми (список гравців, де максимальна кількість18гравців + 2 тренери) на участь у змаганнях подають з 01.11. по 24.11.2017 р. (оригінал електронною поштою разом із фотографіями).

10.3. Разом із заявкою команди подають такі документи:загальне фото та емблему команди на електронному носії.

10.4. Заявочний лист повинен бути надрукований та завірений керівником команди, лікарем з печаткою відповідного медичного закладу.

11. Штрафи та санкції по відношенню до гравців і команд

11.1. За технічний фол гравець чикоманда (капітан)отримує технічний фол, який не оплачується.

11.2.За дискваліфікуючий фол (за два технічні фоли або один технічний і один неспортивний фол) гравець залишає майданчик.

11.3. За небажання команди чи гравця залишати майданчик після отримання технічної поразки чи дискваліфікуючого фолу – 500 грн. та технічна поразка 0:20.

11.4. Вибігання тренера на майданчик чи будь-яка інша його спроба завадити проведенню матчу – дискваліфікуючий фол та штраф 500 грн.

11.5. За дискваліфікуючий фол через організацію бійки гравцем чи суддею кожен учасник сплачує від 1000 до 5000 грн. (рішення по суммі приймається на зборах Директорату ВЧІФ) та, у разі повторення такого інциденту, знімається до кінця змагань.

11.6. Кожна команда несе відповідальність за дії своїх гравців, а тому не буде допущена у повному складі, поки не сплатить штрафи.

11.7. Штрафи та санкції розповсюджуються і на наступний чемпіонат.

 

                                                                                                                                                                          

 

V. Гравці, які беруть участь у змаганнях

5.1. Участь у змаганнях можуть брати гравці будь-якої національності, які проживають, навчаються чи працюють на території України та мають підтверджуючі документи.

5.2. У підсумковій заявці на Чемпіонат можуть бути:

5.3. гравці 2000 р.н. і молодші, які беруть участь в будь-яких змаганнях, що проводяться в Україні – без обмежень;

5.4. гравці Аматорської баскетбольної ліги Івано-Франківської області (далі по тексту АБЛ) 1998 р.н. і молодші – без обмежень;

5.5. гравці 1974 р.н. і старші – без обмежень;

5.6. три баскетболісти з АБЛ 1997 р.н. і старше, які будуть вважатися гравцями цієї ліги, але не раніше моменту її офіційного старту – 14 жовтня;

5.7. дозволяється заявити 4-го та 5-го гравця АБЛ 1997 р.н. і старше, але за умови відповідної компенсації, прописаної на офіційному сайті Федерації баскетболу Івано-Франківської області http://basket.if.ua/ ;

5.8. гравці Першої ліги України та Аматорської Баскетбольної ліги Західного регіону України 1999 р.н. і старше до участі у змаганнях не допускаються та будуть вважатися гравцями цих змагань із моменту їх офіційного старту;

5.9. гравці 1999 р.н. та старші з Вищої ліги України, Суперліги України та Суперліги Парі-Матч до участі категорично не допускаються, якщо вони виступали в цих змаганнях протягом останніх 5 сезонів;

5.10. гравці 1999 р.н. та старші з Вищої ліги України, Суперліги України та Суперліги Парі-Матч до участі допускаються, якщо вони виступали в цих змаганнях не менше, ніж 6 сезонів тому, але зараз там не будуть заявлені.

Партнери

Банери


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС