Статті
  • Реєстрація
П'ятниця, 23 січня 2015 00:00

  Ми продовжуємо нашу захоплюючу подорож баскетбольними континентами та країнами, під час якої дізнаємося, як же розвивається наш улюблений вид спорту в Азії та які збірні і гравці правлять тут балом. 

  
Понеділок, 19 січня 2015 00:00

   Тож розпочнемо нашу серію статей "Баскетбольна географія", де ми детально будем розповідати про розвиток баскетболу в різних куточках світу. Почнемо з найбільш екзотичного регіону - Океанії.

Понеділок, 05 січня 2015 00:00

Офіційні Правила баскетболу 2014

 затверджено Центральним Бюро ФІБА
Барселона, Іспанія, 2 лютого 2014
Діють з 1 жовтня 2014

Субота, 27 грудня 2014 00:00

  Баскетбол, як спортивна гра, в першу чергу приваблює своєю яскравою видовищністю, наявністю великої кількості техніко-тактичних прийомів.

Субота, 27 грудня 2014 00:00

  З упевненістю можна сказати, що серед спортивних ігор баскетбол займає одне з найпочесніших місць. Корифей радянського баскетболу Олександр Гомельський неодноразово стверджував, що баскетбол є грою ХХI століття. І погодитися з таким твердженням ніяк не можна. Адже бурхливий розвиток цього виду спорту розпочався ще у 80-х ХХ століття, з появою Майкла Джордана.

Субота, 27 грудня 2014 00:00

   Відразу потрібно сказати, що самостійні тренування дадуть бажаний результат тільки тоді, коли вони проводитимуться регулярно і цілеспрямовано. Такі тренування необхідно включати в свою програму і розумно підібрані засоби для вдосконалення необхідних якостей баскетболіста. Процес самостійного тренування повинен відбуватися цілеспрямовано і його обов'язково необхідно планувати. В індивідуальному плані баскетболіста відображаються завдання самостійної тренування і способи і засоби для їх вирішення. Гравцям нижчих розрядів індивідуальний план ставить тренер, а гравці вищих розрядів складають його спільно з тренером. Завдання і зміст індивідуального плану повинні бути пов'язані з загальнокомандним планом. Індивідуальний план є складовою частиною тренувального плану всієї команди.

Партнери

Банери


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС