Новини
  • Реєстрація
Неділя, 31 грудня 2017 00:00

З НОВИМ 2018 РОКОМ ЖОВТОЇ ЗЕМЛЯНОЇ СОБАКИ!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Хотілося б підбити короткі підсумки минулого надзвичайно багатого подіями 2017 року та привітати вас з Новим 2018 роком.

 

За цей період в івано-франківському баскетболі відбулося багато змін – як позитивних, так і негативних. Вони безпосередньо чи опосередковано торкалися й розвитку Відкритого чемпіонату Івано-Франківська. На нашу думку, незважаючи на всі перешкоди, нам вдалося багато чого досягнути. Попри інші важливі досягнення, все ж основним здобутком нашої дружньої команди стало об’єднання місцевих змагань з обласними і створення єдиної сильної ліги з найкращими гравцями області.

Та ми не збираємося стояти на місці і плануємо й надалі прогресувати в усіх можливих напрямках. Так, до середини січня 2018 року заплановано запуск ще трьох нових апгрейдів (оновлень, покращень) змагань (деталі поки не будемо розголошувати), що довзолить нам зробити ще декілька кроків вперед на шляху до чемпіонату, беручи участь в якому, ми всі будем отримувати ще більше задоволення.

Отож, хотілося б всім вам побажати, щоб у рік Собаки, у Новому році, усім Вам щастило на кожному кроці, щоб добро та удача усіх Вас чекали, а кохання й успіх – не обминали! Нехай він принесе всім нам лише незабутні враження та неймовірні емоції в усіх наших починаннях, адже ми цього варті! Здоров’я всім богатирського, щастя справжнього людського, кохання казкового! З Новим 2018 роком Жовтої Земляної Собаки, дорогі наші баскетболісти та вболівальники! Чудово всім зустріти та відсвяткувати його!!!

Читати 43 разів Останнє редагування Неділя, 31 грудня 2017 21:19
Детальніше в цій категорії: « "ГРАНД" РОЗГРОМИВ "КФВ-2"

Партнери

Банери


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС