Новини
  • Реєстрація
Понеділок, 30 жовтня 2017 00:00

УМОВИ УЧАСТІ В АБЛІФО СЕЗОНУ 2017/2018 РР.

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

На 8-11 листопада заплановано початок сезону 2017/2018 рр. в «Аматорській баскетбольній лізі Івано-Франківської області».

Цього року ми вирішили об’єднати весь івано-франківський баскетбол та зробити єдиний сильний чемпіонат, який би зібрав найсильніших гравців із всієї області, так як вважаємо, що це допоможе всім нам розвиватися. До того ж, ми домовилися, що чемпіонат буде проходити під егідою Федерації баскетболу України, а тому про нас мають дізнатися в усій країні.

У свою чергу, на нас також покладаються нові зобов’язання та серйозна відповідальність. Ми починаємо вести дійсно якісну та нову онлайн статистику гравців, відеонарізки, постійні фотозвіти та багато іншого. 

Зростуть вимоги і до Вас. Так, грошова заявка команди на чемпіонат буде складати від 3000 до 4000 грн. і буде залежати від кількості команд. Цього сезону приймаюча сторона має надавати свій зал для гри, а якщо не має такої можливості, то це право переходить гостям. Також команди мають обов’язково надати дозвіл лікаря з печаткою на участь у змаганнях, без якого гравець не матиме права вийти на майданчик. Більше деталей та нововведень Ви зможете знайти для себе в оновленому «Регламенті проведення чемпіонату Івано-Франківської області з баскетболу сезону 2017/2018 серед чоловічих команд», з яким Ви можете ознайомитися на нашому сайті за наступним посиланням: http://basket.if.ua/index.php/abl/reglament

До 5 листопада включно Ви маєте подати заявку в електронному вигляді, із дотриманням повністю всіх вимог, так як ці дані будуть оприлюднені на сайті fibalivestats.com (статистика FIBA). В офіційному листі-заявці мають обов’язково бути:

-  Назва та емблема команди;

-  Прізвище та  ім’я гравця;

-  Фото гравця – обов’язково анфас (тобто обличчям спереду, в ідеалі – з паспорта);

- Дата народження гравця;

- Зріст гравця.

Всі Ваші заявки відправляйте за посиланнями нижче:

-"Facebook"https://www.facebook.com/ruslanboron

-  Електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Чекаємо із нетерпінням Ваші заявки, але не забувайте, що тільки до 5 листопада (але постарайтеся пошвидше, чим значно полегшите нам роботу). 6 листопада відбудеться офіційне жеребкування (про місце й час якого ми Вас проінформуємо), після якого буде складено календар змагань.

 Наближається дійсно захоплюючий та цікавий новий баскетбольний сезон, який обіцяє стати дійсно конкурентним і незабутнім, змінити відношення до рівня проведення змагань у нашій області в усій Україні. Не пропустіть унікальну можливість насолодитися улюбленою грою у безкомпромісній боротьбі з суперником та творити історію разом з нами. Ми Вам обіцяємо: буде гаряче!!!

Читати 425 разів

Партнери

Банери


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС