Новини
  • Реєстрація
Неділя, 01 жовтня 2017 00:00

ОБРАНО НОВЕ КЕРІВНИЦТВО ФБІФО та ФБІФ

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У п’ятницю, 29 вересня 2017 року, в актовому залі КФВ м. Івано-Франківськ відбулися позачергові збори ГО "Федерація баскетболу Івано-Франківської області". 

 

Голова Федерації м. Івано-Франківськ Долішня І.В. повідомила про написання заяв щодо складання повноважень Президента ГО "Федерація баскетболу Івано-Франківської області" Ковальчука М.П. та своїх повноважень з посади Голови Федерації м. Івано-Франківськ, а також прозвітувала про роботу Федерацій міста та області за останні 1,5 року. Загальними зборами підтримано звільнення обох керівників і одноголосно прийнято рішення визнати роботу обох Федерацій як "ЗАДОВІЛЬНО".

На посаду нового Президента ГО "Федерація баскетболу Івано-Франківської області" претендувало три кандидатури: Дроздов А.В., Палійчук М.В. та Чорноус В.Я. Шляхом таємного голосування більшістю голосів було обрано нового очільника Федерації - Палійчука М.В. Микола Палійчук. За нього проголосувало 42 особи, за Дроздова А.В. - 7 осіб і за Чорноуса В.Я. - 3 особи.

На посаду Голови Федерації баскетболу м. Івано-Франківськ була лише одна кандидатура Дмитра Аркадійовича Неволіна Дмитрий Неволин, знаного всім гравця баскетболу. Шляхом відкритого голосування кандидатура була прийнята практично одноголосно, 1 делегат утримався.

Ще раз вітаємо новообране Керівництво та бажаємо всім нам плідної співпраці, нових спортивних досягнень, найвищих результатів і здорової нам нації!

За матеріалом нашої групи в Facebook

Читати 388 разів Останнє редагування Неділя, 01 жовтня 2017 21:22

Партнери

Банери


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС