• Реєстрація
Середа, 22 березня 2017 00:00

АНАЛІЗ МАТЧІВ 17 ТУРУ ВЧІФ

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

19 березня у СК «Олімп» було зіграні матчі 17 туру Відкритого чемпіонату Івано-Франківська.

Всі поєдинки вийшли захоплюючими та інтригуючими. Можливо якісь і були менш цікавими, це вже визначати Вам, але і в них було на що подивитися. Цього тижня відбулося 3 гри, після яких уже остаточно розподілилися всі підсумкові місця та стало відомо, хто з ким буде грати в ¼ фіналу наших змагань.

Першою зустріччю був матч між БК «Кажани» та БК «Еверест». Це був центральний поєдинок, початок якого тільки підтвердив його статус. Але після травми ноги основного центрового команди гостей Кавецького Олександра, який багато підбирав і забивав, гра була, по суті, завершена. Адже після того нав’язати серйозної боротьби уже так і не вийшло. До того ж, неймовірний кураж спіймав лідер БК «Кажани» Окечукву Айк, який знову видав прекрасний перфоманс, набравши 32 очки та якісно відпрацювавши у захисті в багатьох ключових моментах. Все це допомогло лідеру регулярного чемпіонату впевнено перемогти із рахунком 67:43, забезпечивши першу сходинку за тур до кінця.

Найцікавішим протистоянням вийшов матч між БК «Грізлі» та БК «Горяни». Саме тут інтрига протрималася найдовше, а саме головне, що рівень напруги й боротьби був найбільшим в цей ігровий тиждень. Господарям дійсно вдалося нав’язати свою гру, що дозволило їм сподіватися на перемогу 3.5 чверті. Але, недооцінивши суперника, БК «Горяни» зібралися і довели, що дійсно є одним із серйозних претендентів на чемпіонство. Не завадив їм навіть другий в цьому сезоні дискваліфікуючий фол Василюка Віталія, який знову отримав 2 технічні фоли і покинув гру, але на той момент вже все було зрозуміло по результату. Вигравши впевнено кінцівку матчу, здобули перемогу із рахунком 67:74.

Те, що відбулося в заключному поєдинку ігрового дня між БК «Прайд» та БК «Гранд» важко якось пояснити простими словами. Третя команда чемпіонату впевнено розпочала зустріч, закинувши багато три очкових спроб (особливо відзначився Бугра Віктор – 5 попадань) і, повівши впевнено в рахунку. Але суттєві огріхи в захисті (та що вже соромитися – прохідний двір) не дозволили скористатися цією перевагою, а з 3-ї чверті гості взагалі перестали конструктивно грати, зробивши за поєдинок рекордні для чемпіонату 30 втрат. Цим відразу скористався лідер БК «Прайд» Корнута Петро, який знову видав неймовірний матч – 48 очок, при солідній реалізації – 19/41 із гри. Все це вилилося в сенсаційну перемогу господарів із рахунком 65:58.

 КАЖАНИ

     67:43

              ЕВЕРЕСТ
 ПОВНА СТАТИСТИКА  ВІДЕОЗАПИС
ГРІЗЛІ 67:73 ГОРЯНИ ПОВНА СТАТИСТИКА  ВІДЕОЗАПИС
 ПРАЙД 65:58 ГРАНД  ПОВНА СТАТИСТИКА  ВІДЕОЗАПИС

Отож, відомі всі учасники плей-офф, який розпочнеться 2 квітня, а тому турнірної інтриги останні 3 матчі вже не несуть. Сподіваємося, що все ж команди покажуть відкриту та цікаву гру з масою захоплюючих моментів, які ми завжди очікуємо, приходячи на баскетбол. 26 березня у СК «Олімп», починаючи з 14:00, Ви зможете це перевірити.

Читати 464 разів

Партнери

Банери


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС