• Реєстрація
Субота, 25 лютого 2017 00:00

АНАЛІЗ ALL STAR WEEKEND ВЧІФ 2017

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

5 лютого 2017 року у Манежі Коледжу фізичного виховання відбулася подія, на яку всі так довго чекали – Зірковий вікенд гравців ВЧІФ.

 

Відразу приносимо вибачення за затримку аналізу ALL STAR WEEKEND ВЧІФ 2017, який через брак часу вийшов тільки зараз. Подібного заходу баскетбольний Івано-Франківськ чекав уже давно. Звичайно, що вирішувати Вам, але нам здається, що свято баскетболу вдалося на славу. Було дуже приємно бачити заповнені трибуни, що показало всім, що все ж таки ми рухаємося в правильному напрямі. У подальшому обов’язково будемо проводити подібні заходи частіше, принаймні 2-3 рази в рік.

Перейдемо до детального розгляду кожної події нашого баскетбольного свята. Розпочнемо з конкурсу майстерності захисників. У ньому брали участь 8 гравців: Боронило Руслан, Вичівський Ігор, Кушніренко Віктор, Кадук Тарас, Корнута Петро, Мацапула Іван, Павленко Ілля, Плюснін Олександр. Все проходило дуже динамічно, через що спостерігати за діями гравців було надзвичайно захоплююче. Тим більше, що інтрига в конкурсі трималася від початку й до кінця. Переможцем у цій баталії вийшов вихованець БК «ДЮСШ-ГОВЕРЛА» Плюснін Олександр (до речі, наймолодший із учасників).

Наступною подією був конкурс триочкових кидків. У ньому брали участь 8 гравців: Аврахов Сергій, Бугра Віктор, Вичівський Ігор, Демків Євген, Кушніренко Богдан, Капущак Ігор, Корнута Петро, Ковановський Станіслав. Рівень інтриги у цих змаганнях був не меншим. Кожен намагався показати себе з найкращої сторони, а тому відвертих аутсайдерів тут не було. У фінал вийшло 4 учасники, так як троє показали ідентичний результат (хоча було передбачено 3 фіналісти, що ще раз підкреслює той рівень боротьби, який тут був). Переможцем вдалося досить впевнено стати гравцеві БК «Гранд» Бугрі Віктору, який, у черговий раз, доказав звання одного із кращих снайперів Відкритого чемпіонату Івано-Франківська.

Найочікуванішою подією на таких заходах, майже завжди, є конкурс слем данків (кидків зверху). У ньому брали участь 5 гравців (по різним причинам, на жаль, не всі баскетболісти змогли показати себе): Камач Ростислав, Матлах Нестор, Окечукву Айк, Окечукву Джуда, Чорній Максим. Через відсутність на конкурсі Семенютіна Андрія та Захарчука Владислава, серйозної інтриги в цих змаганнях не вийшло. Проте це зовсім не означає, що тут не було на що подивитися. Було декілька дійсно цікавих та ефектних слем данків. Переможцем же досить очікувано став молодший із наших американських братів - Окечукву Айк. Останній його данк буквально взірвав весь зал (ну тих, хто зрозумів, що відбулося, так точно). За нього він отримав максимальну оцінку (50 балів).

Ну і, нарешті, ми підходимо до того, що вболівальники чекали найбільше – Матч кращих гравців Відкритого чемпіонату Івано-Франківська. Гравці були поділені на 2 команди – БК «Станіславів» та БК «Легіон». Сама гра залишила двояке враження. Все тому, що попри наявність ефектних моментів, які ми завжди чекаємо в таких іграх, і чудового настрою у баскетболістів та вболівальників, все ж ми побачили занадто багато захисних дій з обох сторін, що не прикращає такі події як ця. Та це не завадило всім нам отримати масу позитивних емоцій та йти після матчу в очікуванні того, що добре було б побачити ще раз щось подібне у найближчий час. Матч пройшов у досить рівній боротьбі та завершився перемогою команди «Легіон» із рахунком 68:57 (10:13; 14:14; 19:18; 25:15). Також до Вашої уваги ФОТОЗВІТ та ВІДЕОЗАПИС повністю всього заходу.

Image 5

Image 6

Переможці всіх конкурсів ALL STAR WEEKEND ВЧІФ 2017 та "Найкорисніший гравець Матчу кращих гравців" отримали пам'ятні статуетки та солодкі призи, а вболівальники масу позитивних емоцій та вражень. Окремо хотів би подякувати всій команді людей, які допомогли у проведенні цього заходу: Дроздов Андрій, Ковальчук Микола, Процюк Юрій, Спірідонов Денис, Кантаровський Олександр, Зубрицький Володимир, Грицюк Петро, Добрянська Оксана та всім гравцям "ДЮСШ-Говерла". Можливо когось забули згадати, але ми дійсно всім вдячні, що допомогли організувати шоу! 

Читати 586 разів Останнє редагування Субота, 25 лютого 2017 14:37

Партнери

Банери


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС