АНАЛІЗ МАТЧІВ ВЧІФ ЗА 11 ГРУДНЯ

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У неділю 11грудня у СК «Олімп» були зіграні останні три матчі у цьому році у Відкритому Чемпіонаті Івано-Франківська.

Через перенесення гри БК «ДЮСШ-Говерла» – БК «Аматори» тур був неповним, але від цього не менш цікавимю. Всі поєдинки вийшли досить напруженими, хоч і не в кожному інтрига протрималася до останніх хвилин. Проте ті, хто вирішив прийти підтримати своїх улюбленців, не пожалкували про це ні на хвилину. Було багато як яскравих ігрових моментів, так і емоцій та переживань гравців та їх вболівальників.

У першому матчі ігрового дня між собою зійшлися БК «Прайд» та БК «Грізлі». На жаль, інтрига в цьому поєдинку протрималася найменше. Однією із причин стала травма одного із лідерів БК «Прайд» – Мокрова Кирила. І навіть всплеску в грі від новачка господарів Стрипи Тараса, якому вдалося показати ефективну та, часом, навіть досить ефектну гру, не вистачило, щоб нав’язати серйозну боротьбу в цьому протистоянні. БК «Грізлі» повністю виграли боротьбу на щитах, що дозволило їм проводити багато атак другим темпом і набирати прості очки. Як результат, розгромна перемога гостей із рахунком 49:77 (12:20;11:21;14:23;12:13). Суддя матчу: Калашніков Геннадій. ВІДЕОЗАПИС

Найкориснішим гравцем в команді господарів став Корнута Петро – 16 очок, 5 підбирань, 6 передач, 5 перехоплень. У гостей же з найкращої сторони проявив себе Чіпка Любомир – 20 очок, 3 підбирань, 5 передач, 1 перехоплення. ПОВНА СТАТИСТИКА

Другий матч між БК «Гранд» та БК «Кажани» мав бути одним із найцікавіших за останній час протистоянь. Але не так сталося, як гадалося. Досить впевнено вигравши першу чверть, господарі провалили другу десятихвилинку, дозволивши гостям вийти вперед. А вже в другій половині почала даватися взнаки відсутність повноцінної лави запасних у БК «Гранд» та наявність лише одного центрового, якому було дійсно дуже важко справлятися із опонентами, які постійно змінювалися. Як наслідок, 23 підбори у БК «Гранд» проти 49 у БК «Кажани» – один із ключових факторів поразки господарів. Гості змогли здобути одинадцяту підряд перемогу із рахунком 48:67 (15:10;6:14;8:20;19:23), продовжуючи йти без поразок у цьому чемпіонаті. Судді матчу: Корнута Петро та Калашніков Геннадій. ВІДЕОЗАПИС

Найкориснішим гравцем в команді господарів знову став Вичівський Ігор, але при тому, що це був далеко не кращий для нього поєдинок  – 13 очок, 4 підбирання, 4 передачі, 5 перехоплень, 6 втрат, але 4/17 із гри. У гостей же, у черговий раз, із найкращої сторони проявив себе Окечукву Айк – 20 очок, 2 підбирання, 5 передач, 5 перехоплень, 7 втрат, 7/15 із гри. ПОВНА СТАТИСТИКА

Останній матч у цьому році став дійсно святково цікавим та надзвичайно інтригуючим. У ньому зійшлися між собою БК «Горяни» та БК «Еверест». Цей поєдинок подарував нам перший у цьому чемпіонаті овертайм та масу емоцій, жорстку боротьбу, яка ледве не переходила в сутички. Суперники всю зустріч не дозволяли один одному суттєво відірватися в рахунку, йдучи, буквально, очко в очко. Все могло вирішитися при виконанні штрафних кидків граючим тренером команди Богданом Кушніренко, але він не влучив одного разу і гра була продовжена в овертаймі. У ньому БК «Еверест» отримав певну психологічну перевагу, що довзолило їм, досить сенсаційно, як для першої гри в такому складі, перемогти у цьому матчі із рахунком 48:51 (7:13;16:6;10:12;9:11;ОТ-6:9). Судді матчу: Корнута Петро та Калашніков Геннадій. ВІДЕОЗАПИС

Найкориснішим гравцем в команді господарів став Алексанов Іван – 13 очок, 6 підбирань, 3 передачі, 1 перехоплення, 5/9  із гри. У гостей же з найкращої сторони проявив себе Кавецький Олександр – 11 очок, 15 підбирань, 1 перехоплення, 1 втрата, 4/12 із гри. ПОВНА СТАТИСТИКА

Традиційно, до Вашої уваги ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ після 11 ігрових тижнів (станом на 12 грудня), ЛІДЕРИ ТУРУ та ФОТОЗВІТ за 11 грудня. Також, за результатами Вашого голосування, був визначений найкорисніший гравець першого кола, яким став Вичівський Ігор.

photofacefun com 1469798240

Він отримає свою нагороду на «Матчі кращих гравців ВЧІФ», який має відбутися 5 лютого. Саме цією грандіозною подією, проведення якої заплановано у манежі КФВ, продовжаться наші змагання у 2017 році.

Читати 795 разів Останнє редагування П'ятниця, 16 грудня 2016 21:12