Регламент
  • Реєстрація

ПОЛОЖЕННЯ

 

 Чемпіонату

Аматорської Баскетбольної Ліги (АБЛ)  Івано-франківської області

сезону 2015-2016 рр.

 

 

  І.Мета та завдання.

  1. Розвиток і популяризація аматорського баскетболу на Івано-Франківщинні.
  2. Залучення широких верств населення області до систематичних занять баскетболом.
  3. Підвищення майстерності баскетболістів.
  4. Підготовка команд і гравців для участі в офіційних змаганнях Івано-Франківщини, України і міжнародних змаганнях.

 

ІІ. Термін  проведення

   Термін  проведення – згідно з календарем ігор .

 

ІІІ. Керівництво та відповідальність за проведення змагань.

 Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює Федерація баскетболу Івано-Франківської області. Безпосереднє проведення змагань покладається на обласну Колегію Суддів та директорат АБЛ, затверджений Федерацією баскетболу Івано-Франківської області. Директорат чемпіонату має право приймати рішення з оперативних питань, що не обговорені Положенням АБЛ.

 

ІV.Організації, які беруть участь у змаганнях, вимоги до учасників.

  До участі у  Чемпіонаті Аматорської Баскетбольної Ліги (АБЛ) Івано-Франківської області сезону 2015 – 2016 рр. серед команд аматорів допускаються  команди, що подали офіційну заявку.

3.1. До участі у  Чемпіонаті АБЛ допускаються команди, що своєчасно подали офіційну заявку та виконують необхідні вимоги до учасників змагань. Команди, які несвоєчасно подали заявочні документи та не сплатили заявочний внесок до фактичного початку змагань, не допускаються до участі в Чемпіонаті АБЛ.

3.2. До участі в змаганнях допускаються гравці та громадяни інших країн, що проживають, працюють або навчаються на території області, яку представляє команда. При необхідності потрібно надати відповідний документ.

3.3. До участі в змаганнях не допускаються гравці, що беруть участь у чемпіонаті України в складах команд першої, вищої ліги та суперліги. Гравцям 1998 року народження і молодше дозволяється грати в АБЛ незалежно від того, чи є вони гравцями команд першої, вищої ліги чи суперліги.

3.4. До участі в змаганнях  допускаються  3 гравці, що беруть участь у чемпіонаті України в складах команд першої ліги, яким на момент початку  Чемпіонату АБЛ виповнилося 23 роки.

3.5. Гравці, у яких ще діє контракт з командами Вищої та Суперліги не можуть брати участі у змаганнях АБЛ до того часу, поки вони залишаються зареєстрованими у клубі. Баскетболіст залишається зареєстрованим у клубі, за який він виступав в останнє, на період, що починається з дня закінчення сезону, в якому гравець закінчив виступати, до 01 грудня цього ж року.

3.6. Під час гри на майданчику повинно знаходитись не більше двох гравців, які беруть участь в Чемпіонаті першої чи вищої ліги.

3.7. Перехід гравців з однієї команди в іншу під час Чемпіонату АБЛ дозволяється один раз, до початку другого кола змагань.

3.8. Склад команди при проведенні ігор чемпіонату – 12 гравців + 2 тренери.

 

V.Термін  та система проведення чемпіонату

        Терміни: жовтень – початок, кінець – квітень.

Систему проведення змагань буде визначено після одержання заявок від команд.

 

VІ. Визначення командних результатів.

Місця команд визначаються згідно з  Правилами ФІБА.

 

VІІ. Нагородження.

    Команді-переможцю Чемпіонату АБЛ присвоюється звання "Переможець Аматорської Баскетбольної Ліги". Команда нагороджується перехідним кубком, дипломом та призами.

Команди, що зайняли ІІ та ІІІ місце, найрезультативніша та найвидовищніша команди нагороджуються кубками за рахунок відділу Івано-Франківської обласної федерації баскетболу.

 

VІІІ. Заявки.

8.1 Для участі в змаганнях до секретаріату АБЛ подається іменна заявка встановленої форми. В іменній заявці вказуються: назва команди, список гравців (максимальна кількість гравців у заявці 15 гравців + 2 тренери). Іменна заявка повинна бути завірена відповідною організацією, яку представляє команда, тренером та лікарем.

Разом з заявкою команди подають такі документи:

- загальне фото, персональне фото гравця для оформлення ліцензії та емблему команди на електронному носії.

8.2 Якщо іменну заявку команди оформлено неналежним чином (неповні дані, немає допуску лікаря та ін.), команду не буде допущено до участі в змаганнях.

8.3 Дозаявку на допуск та документи гравця, що не грав за команду з того чи іншого приводу, можна подати не пізніше початку фінальної частини Чемпіонату АБЛ.

8.4 Директорат змагань має право отримати від представника, або тренера інформацію, що стосується кожного гравця з наданням відповідних документів.

8.5.Документи можна надати до секретаріату АБЛ до 25.10.2015 року у    електронному вигляді Головному секретарю змагань Калашнікову Геннадію за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">kalashnikovgd@rambler.ru, kalashnikovgd63@gmail.com.  Моб.тел. 050-882-90-30, 067-590-20-56

 

ІХ. Вимоги до учасників.

9.1. Переноси ігор в чемпіонаті можливі лише після повідомлення не пізніше, ніж за 3 календарних днів у випадках, коли це викликано участю в офіційних змаганнях, або коли три чи більше членів команди беруть участь у змаганнях збірних команд області, або у випадку надзвичайних обставин. Остаточне рішення про перенесення гри приймає Колегія Суддів та Директорат змагань.

9.2. Якщо команда не з’явилася на гру, то цій команді зараховується технічна поразка з рахунком 0:20 , без нарахування будь-яких очків. У разі повторної неявки команди на гру, вона, за рішенням директорату, може бути знята з змагань. Залишок від суми заявочного внеску в цьому випадку зараховується у фонд розвитку АБЛ.

9.3 На кожну гру команда повинна надати секретарю технічну заявку (прізвище і номер гравця. Ліцензію гравця та тренерів).

9.4  Головний тренер команди несе відповідальність за облік технічних і дискваліфікуючих фолів своїх гравців.

9.5. Перехід гравців з однієї команди в іншу дозволяється:

-          після закінчення чемпіонату – до початку наступного;

-          тільки на протязі терміну визначеного директоратом АБЛ.

Якщо гравець переходить в іншу команду, він повинен одержати лист-згоду від команди де грав в останній час. Директорат не приймає ніяких претензій від команд після отримання листа-згоди.

9.6. У випадку, коли в складі команди під час гри знаходиться гравець, який:

-         не заявлений для участі в змаганнях;

-         на майданчику одночасно знаходиться три гравця вищої чи першої ліги;

-         не заявлений на гру (не вписаний у протокол до початку гри);

-         виступає під іншим прізвищем;

-         дискваліфікований та ін.,

команді зараховується поразка „позбавленням права гри з рахунком 0:20 без нарахування очків”, а команді суперниці – перемога. При повторному порушенні команда відстороняється від участі в змаганнях до рішення директорату змагань.

9.7. Гравець, який отримав 2 технічні фоли пропускає наступну гру. Гравець, що отримав дискваліфікуючий фол, пропускає наступну гру. Контроль за виконанням покладено на головного тренера команди.

9.8. Тренер, який отримав 2 особистих технічні фоли відсторонюється від керівництва командою під час наступної гри.

9.9. Якщо гравець, тренер або представник команди навмисно наносить ушкодження обладнанню, інвентарю, рекламним стендам тощо – він повинен відшкодувати витрати на ремонт або заміну обладнання.

     9.10. По всім випадкам, що не зазначенні Положенням про змагання та Офіційними Правилами баскетболу, рішення приймається Колегію Суддів.

     9.11.  Ігри всіх етапів проводяться на  майданчиках, які будуть визначені Колегією Суддів.

     9.12. Команда господар повинна надати на розминку 2 однакових м’ячі. Суддівська колегія забезпечує секретарський столик з 2-охосіб (секретар, оператор 24-ох секунд ) необхідним обладнанням для проведення гри, а також перекідним табло рахунку гри.

     9.13. Команда господар повинна забезпечити медичним персоналом.  

 

Х. Фінансування та заявочні внески.

Для організації і проведення  Чемпіонату Аматорської Баскетбольної Ліги   команди  заявочні внески повинні надати перед початком Чемпіонату головному секретарю Ліги                       .

         Команди, які не сплатили заявочні внески до початку першого етапу, до участі в Чемпіонаті не допускаються.

Розмір заявочного внеску команди: 1650 – грн., та ігри плей-офф 500 грн. (оплата роботи суддів, секретарського столику та медичного персоналу), внески на організаційні витрати (друк протоколів, складання календарів, фотозвітність, інформаційне забезпечення, телефонні дзвінки, обробка статистики) - 200 грн.

Партнери

Банери


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС